GENEL BAŞKANDAN

GENEL BAŞKAN ABDURRAHMAN KAAN

BAŞKAN'I SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN
BAŞKANIN MESAJI

Tohumlarını, 9 Mayıs 1990’da, bir avuç genç ve yürekli iş adamının toprağa attığı MÜSİAD, 27 yılın sonunda kocaman bir çınara dönüştü. Kökleri Anadolu’nun Ahilik bilinci ile derinleşen, dalları dünyanın dört bir yanında Erdemli ve Ahlaklı iş yapabilme düşüncesi ile yeşeren MÜSİAD, bugün uluslararası bir sivil toplum kuruluşu.

27 yıldır hak yolunda bir an olsun durmadan, hep daha ileriyi düşünerek çalışan bir sivil toplum kuruluşunun genel başkanı olmak şerefli bir vazife. Bu yolda bizimle birlikte yer alan, kurucularımıza, tüm kadim Genel Başkanlarımıza, MÜSİAD düşüncesine fikren, kalben ve bedenen destek olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Daha çok üretim diyoruz, daha fazla yatırım, daha fazla istihdam diyoruz; ama bu noktada faizin ülkemizde kanayan bir yara olduğunu belirtmek isterim. Faizle işleyen mevcut sistem

DEVAMINI OKU
ÖZGEÇMİŞ
KONUŞMA METİNLERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ

1967 yılında Trabzon’da doğdu. Lise eğitimini 1980-1985 yılları arasında Bakırköy İmam – Hatip Lisesi’nde, Üniversite eğitimini ise, 2008 – 2013 yılları arasında Anadolu Üniversitesi, İşletme Fakültesi’nde tamamladı.

Kaanlar Gıda Sanayii’nde, 1985’ten beri sürdürdüğü Yönetim Kurulu Üyeliği’ne devam ediyor. O yıldan bu yana, kendi firmasında, süt sektöründe aktif bir şekilde üst düzey yönetici olarak görev aldı. 1995 yılı sonuna kadar sıcak pazarda rol alırken, elde ettiği tecrübeyi değişen pazar taleplerine göre 1996 yılından itibaren Üretim-pazarlama-satış alanlarında değerlendirdi; iş geliştirme ve AR-GE de de üst düzey yöneticilik yaptı. Aynı zamanda ulusal ve uluslararası zincirlere ürün satışını halen kendisi sürdürüyor.

Abdurrahman Kaan uzun yıllardır MÜSİAD ailesinin bir ferdi. Kaan ailesi, kurulduğu günden bu yana MÜSİAD’da yer alıyor. Kaan MÜSİAD’ta, 2003-2006 yılları arasında Gıda Tarım Sektör Kurul Başkan Yardımcısı, 2006-2009 yılları arasında Gıda Tarım Sektör Kurul başkanı olarak görev yaptı. 2009'dan sonra MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi olarak Sektör Kurullarından Sorumlu Başkan Yardımcılığı, Bütçe ve Mali İşler Başkanlığı yaptı ve 4 yıl da Teşkilatlanmadan Sorumlu olarak çalıştı. 2012 yılından bu yana ise Yurtiçi Teşkilatlanmadan ve Eğitim, Kültür, Araştırma ve Yayınlar komisyonlarından sorumlu MÜSİAD Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü. Kaan ayrıca, ülkemizde 3 adet önemli STK’nın kuruluşunda da yer aldı.

BAŞKAN'A ULAŞIN

Adınız ve Soyadınız
Bu alan zorunlu!
E-Posta Adresiniz
Bu alan zorunlu!
Çalıtığınız Sektör
Bu alan zorunlu!
Cep Telefonu
Bu alan zorunlu!
Mesajınız
Bu alan zorunlu!
MESAJINI GÖNDER