ÇERÇEVE DERGİSİ 98’NCİ SAYISI OKUYUCULARIYLA BULUŞTU

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından hazırlanan iş dünyası ve güncel ekonomi dergisi Çerçeve’nin Kasım-Aralık 2021 sayısı yayımlandı.

MÜSİAD İletişim ve Tanıtım Ofisi tarafından hazırlanan Çerçeve Dergisi’nin yeni sayısında kapak konusu “Türkiye Pozitif Ayrışacak” olarak belirlendi ve MÜSİAD’ın Türkiye’nin pozitif ayrışmasında öncü olacağı, bu değişimi merkeze alarak tüm iş dünyasında kalıcı bir dönüşüm yolculuğu başlatmanın hedeflendiği belirtildi. Kapak konusunu oluşturan içerikler ise MÜSİAD’ın 26. Olağan Genel Kurulu’nda Genel Başkanlık görevine seçilen Mahmut Asmalı ve Yönetim Kurulu ekibinin hedef ve stratejileri oldu. Aynı zamanda “Türkiye Pozitif Ayrışacak” hedefiyle MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı’nın röportajı da okuyucularla buluştu.

Dosya konusu ise, 14-17 Kasım tarihlerinde Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlen International Bussines Forum (IBF) Zirvesi oldu. Çerçeve; Karabağ’ın kalkınması, altyapı ve üstyapı yatırımları için Azerbaycan’daki iş fırsatlarını görüşme konulu foruma, MÜSİAD’ın öncülüğüyle Türkiye’den 500’den fazla iş insanı katıldığının altını çiziyor.

Prof. Dr. Mehmet Hüseyin Bilgin’in “Pandemi Sonrası Dönemde Türkiye Ekonomisinin Önündeki Fırsatlar” başlıklı, pandemi sonrası Türk ekonomisinin değerlendirmesi gereken fırsatları incelediği yazısı da Çerçeve Dergisi 98’nci sayısında sizlerle.

 

ÇERÇEVE E-DERGİ İÇİN TIKLAYIN!