MÜSİAD, GENÇ YETENEKLERİ SANATSEVERLERLE BULUŞTURDU

MÜSİAD Sanat koordinasyonunda genç yeteneklerin ilk kez bir sergide yer aldığı ve eserlerini sergilediği Cevher-i Toy Karma Sergisi Açılış Programı, MÜSİAD Genel Merkezinde gerçekleştirildi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), MÜSİAD Sanat koordinasyonunda hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesiyle genç yetenekleri sanatseverlerle buluşturdu.

"Cevher-i Toy" adıyla, genç yeteneklerin ilk kez bir sergide yer aldığı ve eserlerini sergilediği karma serginin açılış programı MÜSİAD Genel Merkezinde gerçekleştirildi.

Etkinlikte konuşan MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı, "Gençlerimizi önemsiyor ve onların hayallerini gerçeğe dönüştürebilecekleri fırsatları oluşturmak için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. MÜSİAD'ımızın kapısı gençlerimize sonuna kadar açık" dedi.

Programda konuşan MÜSİAD Kurumsal İlişkiler ve İletişim Komisyonu Başkanı Abdurrahman Uzun ise, "Böylesi programları daha da artırarak, gençlerimize daha çok imkan sağlamak ve keşfedilmemiş cevherleri sanatseverlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

Cevher-i Toy sergisinde Betül Özel, Gizem Yurdakul, Feyzanur Demir, Sevranur Ayar ve Zehra Kayaoğlu'nun eserleri yer alıyor. Sergiyi 25 Mart tarihine kadar MÜSİAD Genel Merkezinde gezebilirsiniz.