HİZMETLER SEKTÖR KURULU, MÜSİAD GEBZE VE BANDIRMA ŞUBELERİNİ ZİYARET ETTİ

Hizmetler Sektör Kurulu 1. Bölge’den sorumlu Başkan Yardımcısı Hakan Erdem öncülüğündeki heyet, MÜSİAD Gebze Şube Başkanlığını ziyaret etti. Programa Gebze Şube Başkanı Serkan Beyaz ve Gebze Şube Teşkilat Başkanı Çetin Solhan da katıldı. Hizmetler sektöründe ve diğer alanlarda faaliyet gösteren üyelerle yapılabilecek iş birliklerinin masaya yatırıldığı toplantıda Genel Merkez SKK yapılanmasını anlatan bir sunum gerçekleştirildi. Toplantıya SK üyelerimiz Arda Tozak, Doğuş Demircioğlu, Fuat Yılmaztekin, Mehmet Ali Ketanci, Coşkun Gülmüş katıldı.

Toplantı sonrası Başkan Yardımcımız Hakan Erdem tarafından Şube Başkanı Serkan Beyaz’a MÜSİAD Hatıra Ormanı için fidan sertifikası takdim edildi.

Heyetin bir sonraki durağı MÜSİAD Bandırma Şubesi oldu. Programa Bandırma Şube Başkanı Cemal Gülmüş ve Bandırma Hizmetler SK Başkanı Volkan Kuş da katıldı. Toplantıda, Hizmetler sektöründe ve diğer alanlarda faaliyet gösteren üyelerle yapılabilecek iş birlikleri masaya yatırıldı.Şube Başkanlığındaki toplantı sonrası Başkan Cemal Gülmüş’e MÜSİAD Ormanı için düzenlenen fidan sertifikası takdim edildi.