MÜSİAD MAKİNE SEKTÖR KURULU BİLİŞİM VADİSİ TÜİT ZİRVESİNDE PANEL DÜZENLEDİ

MÜSİAD Makine Sektör Kurulu ve Dijital Dönüşüm Sektör Kurulu ile katılım sağladığı TÜRKİYE İŞTİŞARE TOPLANTISI 12 Şubat 2022 Cumartesi günü Bilişim Vadisi, Gebze’de gerçekleştirilen “Sanayide Dijital Dönüşüm” programında Sektör Kurulu Başkanı İsmail SOMALI ve Başkan Vekili Uğur KOŞAR oturum sahibi olarak moderatörlük yaptı.

MÜSİAD Makine Sektör Kurulu Başkanı İsmail Somalı moderatörlüğünde düzenlenen "Endüstri 4.0 ve Toplum 5.0" panel oturumunda MITSUBISHI Elektrik Fabrika Otomasyon Sistemleri Ürün Yönetimi ve Pazarlama Birim Müdürü Tolga Can Bizel, Marmara Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü Başkan Yardımcısı Doç. Dr. İbrahim Sina Kuseyri ve MCS Otomasyon Yönetim Kurulu Başkanı Adem Kayar değerlendirmelerde bulundu.

MÜSİAD Makine Sektör Kurulu Başkan Vekili Uğur Koşar moderatörlüğünde düzenlenen "Endüstri 4.0 Uygulayıcısı Şirketler Oturumu"nda ise AkPlas Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Böyet, Kalkancı Pres Döküm Genel Müdür Yardımcısı Ali Davut ve SMS Tork Genel Müdür Yardımcısı Ömer Kaya çalışmalarını aktardı.