KİMYA, METAL VE MADEN SEKTÖR KURULU ÜYE ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ

MÜSİAD Kimya, Metal ve Maden Sektör Kurulu Başkanı Engin AKDAĞ ve sektör kurulu üyelerimiz İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren üyelerimiz Şaban Gülbahar’ın firması Üstün Plastik Ambalaj’a ve Harun Raşit Cebeci’ye ait HRC Plastik Sanayi ve Dış Ticaret firmasına ziyaret gerçekleştirildi.

Plastik Enjeksiyon Kalıp İmalatı, Plastik Ev Gereçleri İmalatı, Plastik Gözlük Çerçeve İmalatı ve son olarak Plastik Trafik Güvenliği Ürünleri İmalatı, bu ürünlerin satış ve pazarlaması, ithalat ve ihracat alanlarında faaliyet gösteren Üstün Plastik Ambalaj’ın üretim yerleri gezildi.

Bunun yanında, 2000 metrekarelik modern üretim tesisinde, son teknoloji 12 adet ekstrüder makinesi, müşterilerine özel tasarım hizmeti verilen modern kalıphane, güler yüzlü ve deneyimli personeli ile her yıl 5.000 ton hammaddeyi (PVC, TPE, TPU) işleyerek, hayatı kolaylaştıran ürünlerini tüm dünyaya ihraç eden HRC Plastik ve Dış Ticaret firmasının üretim tesisleri gezildi.

Aynı zamanda MÜSİAD Kimya, Metal ve Maden Sektör Kurulu Başkan Vekili olan Muhittin Can'a ait Ercan Metal firması da yine kurul tarafından ziyaret edildi.