MTO KOMİSYON TOPLANTISI GENEL BAŞKAN ASMALI'NIN KATILIMLARIYLA GERÇEKLEŞTİ

MÜSİAD Ticaret Ofisi (MTO) Komisyon Toplantısı, Genel Başkan Mahmut Asmalı, Genel Başkan Yardımcısı Abdurrahman Uzun, MTO Başkanı Abdullah Bozatlı ve komisyon üyelerinin katılımıyla MÜSİAD Genel Merkez'de gerçekleştirildi.

MÜSİAD üyelerinin ortak bir platformda buluşması, birbirleri ile iletişim kurup ticari faaliyetlerini rahatça yapabilmesini hedefleyen MÜSİAD Ticaret Ofisi, yeni dönemin ilk komisyon toplantısını gerçekleştirildi. Genel Başkan Mahmut Asmalı'nın da katılımıyla gerçekleşen toplantıda yeni dönemdeki stratejik hedefler, yol haritası ve projelerden bahsedildi. Ortak istişare mekanizması sonucu yeni bir vizyon ortaya koyan MTO, üyelerinin ticari gelişimini sürdürmek amacıyla yeni projeler üretmeye devam edecek.

Genel Başkan Mahmut Asmalı toplantı hakkında: "MÜSİAD Ticaret Ofisi (MTO) Başkanımız Abdullah Bozatlı ve üyelerimiz ile bir araya gelerek, çalışmalarımıza yönelik istişarelerde bulunduk. MTO, ticarette güven ortamını güçlendiren ve üyelerimiz arasında ticaret hacmini artırmayı hedefleyen önemli projelerimiz arasında yer alıyor. Gelecek dönemde MTO, MÜSİAD Invest gibi markalarımız ile ulusal ve uluslararası iş insanlarını buluşturmayı sürdüreceğiz. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum." ifadelerinde bulundu.