TURİZM SEKTÖR KURULU ANADOLU ZİYARETLERİ KAPSAMINDA ESKİŞEHİR VE KÜTAHYA'YI ZİYARET ETTİ

MÜSİAD Turizm Sektör Kurulu, Anadolu Ziyaretleri kapsamında MÜSİAD Şube Ziyaretlerine devam ediyor.

MÜSİAD Turizm Sektör Kurulu, Anadolu Ziyaretlleri kapsamında Eskişehir ve Kütahya Şubelerine ziyaret gerçekleştirdi. Turizm Sektör Kurulu Başkanı Murat Kundak başkanlığındaki heyet, Eskişehir'de bir dizi görüşmelerin ardından Kütahya üyeleriyle istişarelerde bulundu.

MÜSİAD Eskişehir'de Şube Başkanı Oğuz Özdemir ve beraberindeki heyet ile tanışma gerçekleştikten sonra turizm sektörünün geleceğine yönelik bir takım temaslar gerçekleştirildi. Şehirdeki turizm fırsatları hakkında bilgi alındı, atılması gereken adımlar hakkında fikir alışverişi yapıldı. Şube ziyareti ardından MÜSİAD Turizm Sektörü Üyesi Madame Tadia Hotel'e ziyaret gerçekleştirildi.

Eskişehir'de İl Kültür ve Turizm Müdürü Şennur Azade'ye de ziyaret gerçekleştiren heyet, ortak iş birliği alanları hakkında istişarelerde bulundu. Şehirde yapılan çalışmalar hakkında Sektör Kurulu'na bilgi verildikten sonra yeni projeler hakkında konuşuldu.

Eskişehir'deki ziyaretlerini tamamlayan MÜSİAD Turizm Sektör Kurulu; MÜSİAD Kütahya Şubesi'ne doğru hareket etti. Şube Başkanı Ahmet Dülger ve beraberindeki heyet ile tanışma gerçekleştikten sonra turizm sektörü üyeleri ile hasbihal edildi. Kütahya'daki sağlık turizmi olanakları değerlendirildi. Kütahya Tavşanlı'da gerçekleştirilen üye ziyaretinin ardından gezi sona erdi.