FİNANSAL HİZMETLER DANIŞMANLIK VE EĞİTİM SEKTÖR KURULUN'DAN İNEGÖL ŞUBESİNE ZİYARET

MÜSİAD Finansal Hizmetler Danışmanlık ve Eğitim Sektör Kurulu, MÜSİAD Şube ziyaretleri kapsamında İnegöl şubesine ziyaret gerçekleştirdi. Finansal Hizmetler Danışmanlık ve Eğitim Sektör Kurulu Başkanı Hasan Ekmen başkanlığında ki heyet, İnegöl Şube Finansal Hizmetler Danışmanlık ve Eğitim Sektör Kurulu Başkanı Çetin Yalanız’ın ev sahipliğinde kahvaltı yapıp ardından istişarelerde bulundu.

MÜSİAD İnegöl Şube Başkanı Sinan Yazaroğlu ve beraberindeki heyet ile tanışma ve kahvaltı etkinliği sonrasında Finansal Hizmetler, Danışmanlık ve Eğitim sektörlerinin mevcut durumuna ve geleceğine yönelik konular ele alındı. Şehirdeki sektörel fırsatlar hakkında bilgi alındı, atılması gereken adımlar hakkında istişare edildi. Ardından Finsansal hizmet üyesi Özbağ Altın Rafinerisi’ne üye ziyareti gerçekleştirildi.

Finansal Hizmetler Danışmanlık ve Eğitim Sektör Kurulu Başkanı Hasan Ekmen, İnegöl MÜSİAD Şube Başkanı Sinan Yazaroğlu’na ve İnegöl Şube Finansal Hizmetler Danışmanlık ve Eğitim Sektör Kurulu Başkanı Çetin Yalanız’a yetim sertifikası takdim etti.