MÜSİAD MOBİLYA VE DAYANIKLI TÜKETİM SEKTÖR KURULU VE LOJİSTİK SEKTÖR KURULU ARASINDA ÇAPRAZ TOPLANTI DÜZENLENDİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Mobilya ve Dayanıklı Tüketim Sektör Kurulu, Lojistik Sektör Kurulu ile çapraz toplantısını, MÜSİAD Genel Merkezi'nde gerçekleştirdi.

Mobilya ve Dayanıklı Tüketim Sektör Kurulu Başkanı Saim Bıçak ve Lojistik Sektör Kurulu Başkanı Mehmet Metin Korkmaz’ın açılış konuşmaları ile başlayan toplantı akabinde, üyelerin kendilerini tanıtmasıyla devam etti. Tanışmanın ardından Mobilya ve Dayanıklı Tüketim Sektör Kurulu ve Lojistik Sektör Kurulu faaliyet alanlarıyla ilgili karşılıklı bilgi verdi.

Toplantıda ticari faaliyetlerin ve iş birliklerinin artırılması yönünde mutabık kalındı ve karşılıklı iş birliği fırsatları görüşüldü. Yoğun katılım sağlanan toplantıda, her iki sektör kurulu arasında yeni ticari ilişkilerin doğmasına ve tanınırlığın artmasına büyük katkı sağlandı. Toplantıda her iki sektöründe insan yaşamına ve ticari faaliyetlere olan katkısı konuşuldu, sektörlerin birbirleriyle ilişki içerisinde olmasının ve birlikte projeler üretilmesinin gerekli olduğu söylendi.