TEKSTİL DERİ VE HAZIR GİYİM SEKTÖR KURULU'NDAN MÜSİAD AZERBAYCAN ŞUBE ZİYARETİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Tekstil, Deri ve Hazır Giyim Sektör Kurulu heyeti, MÜSİAD Azerbaycan şubesine karşılıklı işbirliği ve sektörel gelişmeleri ele almak üzere Azerbaycanlı iş dünyası temsilcileriyle bir araya geldi.

MÜSİAD Tekstil Deri ve Hazır Giyim Sektör Kurulu Başkanı Fatih Canpolat ve beraberindeki Sektör Kurulu heyeti, sektördeki son gelişmeleri değerlendirmek ve Türkiye ile Azerbaycan arasındaki işbirliğini güçlendirmek amacıyla bu özel ziyareti gerçekleştirdi. Heyetin ziyareti, karşılıklı fikir alışverişi ve iş bağlantıları kurma fırsatı sunarak, her iki ülkenin iş dünyasına olumlu katkılar sağladı. İstişareler sonucunda Nisan 2024 tarihinde bütün sektörel üyelerin katıldığı bir mini fuar organizasyonu yapmak için karar alındı. Programın devamında MÜSİAD Azerbaycan Şubesi üyeleri, iş yerlerinde ziyaret edildi.

MÜSİAD Azerbaycan Şubesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşen ziyaret, sektörel gelişmelerin yanı sıra dostane ilişkilerin de pekiştirilmesine olanak tanıdı. Heyet, gelecekteki işbirliği potansiyellerini değerlendirmek ve sektördeki yenilikleri paylaşmak adına verimli bir buluşma gerçekleştirdi.