BEZMİALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ MÜTEVELLİ HEYETİ BAŞKANI AV. OSMAN DEVELİOĞLU VE İSTANBUL TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI DEVELİOĞLU’NA ZİYARET

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Basım, Yayın ve Medya Sektör Kurulu, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Av. Osman Develioğlu ve İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Develioğlu'nu ziyaret etti.

MÜSİAD Basım, Yayın ve Medya Sektör Kurulu Başkanı Sadettin Budak, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek ve deneyimlerden istifade etmek amacıyla Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Av. Osman Develioğlu ve İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Develioğlu'nu ziyaret etti.

Ziyaretin ana amacı, sektördeki güncel gelişmeler hakkında bilgi alışverişinde bulunmak ve bu iki önemli ismin uzun yıllara dayanan deneyimlerinden faydalanarak sektördeki iş dünyası için stratejik öneme sahip tavsiyeler elde etmekti. Sektördeki yenilikleri ve fırsatları değerlendirmek adına son derece verimli geçen bu buluşmada Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Av. Osman Develioğlu ve İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Develioğlu’nun tecrübeleri, üyelerimiz için kıymetli bir aktarım oldu.

Ziyaret, karşılıklı fikir alışverişi ve iş birliği potansiyeli taşıyan bir atmosferde geçerken, katılımcılar arasındaki olumlu enerji ve iş birliği isteği, gelecekteki ortak projelerin kapılarını aralamış gibi görünüyor