MÜSİAD AKADEMİ, TEMEL FİNANSAL YÖNETİM EĞİTİMİ BAŞLIYOR!

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eğitim, Kültür ve Yayın Komisyonu tarafından düzenlenen “Temel Finansal Yönetim Eğitimi” finans ve ekonomiye ilişkin temel kavramların işlenmesiyle katılımcılara birey, aile ve işletme olmak üzere üç temelde karşılaşılabilecek finansal konularda doğru tutum ve davranışı gösterebilmeleri, doğru kararları alabilmeleri için ihtiyaç duyacakları kavramların öğretilmesini hedeflemektedir.

Son başvuru tarihi 12 Ocak olan eğitim 20 Ocak tarihinde gerçekleştirilecektir. 1gün/6 saat şeklinde yüz yüze planlanan eğitimin sonunda katılımcılara sertifika verilecektir. Eğitim ücreti 2000₺+KDV’dir.

Eğitimcilerimiz:

Tan Haskol: 1985 İzmir doğumludur. Lisansını Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme bölümünde tamamlamıştır. Master programını Milli Savunma Üniversitesi İstihbarat Çalışmaları Ana Bilim Dalında bitirmiştir. Sermaye Piyasaları Düzey-3, türev araçlar ve kurumsal yönetim lisansları bulunmaktadır. Çeşitli portföy yönetim şirketlerinin kuruluş ve örgütlenmesinde bulunmuş ve portföy yöneticiliği, fon yöneticiliği, yönetim kurulu başkanlığı gibi farklı pozisyonlarda görev almıştır. Günümüzde Datakapital isimli girişimin kurucu ortağı olarak ve 24 Portföy Yönetim Şirketi A.Ş.’de direktör olarak görev yapmaktadır.

 

Prof. Dr. İsmail Uluocak: 1981 İstanbul doğumludur. Sultanbeyli İmam Hatip Lisesi’ni bitirdikten sonra yüksek öğrenimini sırasıyla Trakya Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi’nde tamamlanmıştır. Yüksek lisans ve doktora eğitimini İşletme ve Kooperatifçilik alanında gerçekleştirmiştir. 2009 yılında kurulan Metropol Eğitim Kooperatifi’nin yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulunduktan sonra bir franchising firması olan MBM Group bünyesinde Finans ve Pazarlama Müdürü olarak görev almıştır. Akademik ve profesyonel iş hayatına 2014’ten bu yana American Metropolitan Üniversitesi’nde borsa, işletme ve kooperatifçilik eğitimleri ile devam etmektedir. Aynı zamanda MÜSİAD Finansal Hizmetleri Eğitim ve Danışmanlık Sektör Kurulu’nda başkan yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

KONTENJANLARIMIZ SINIRLIDIR.

İlgili anket linki: https://uys.musiad.org.tr/OS/ANKET/OA.aspx?AK=Gn487Z

Bilgi için: Mustafa Halil Aydın – mustafa.aydin@musiad.org.tr / 0212 395 3422