TEKSTİL, DERİ VE HAZIR GİYİM SEKTÖR KURULUN'DAN TRABZON, GİRESUN VE ORDU ŞUBELERİNE ZİYARET

MÜSİAD Tekstil, Deri ve Hazır Giyim Sektör Kurulu Başkanı Fatih Canpolat ve beraberindeki heyet, 28 Aralık 2023 Tarihinde Trabzon, Giresun ve Ordu şubelerine ziyaret düzenledi. Şube üyeleriyle “Ticareti ve İşbirliğini Geliştirme” konusu üzerine toplantılar gerçekleştiren Başkan Fatih Canpolat ve beraberindeki heyet toplantıların ardından şubelerdeki Tekstil Deri ve Hazır Giyim sektörü üyelerine ziyaret gerçekleştirdi.

MÜSİAD Tekstil Deri ve Hazır Giyim Sektör Kurulu Başkanı Fatih Canpolat ve beraberindeki heyet, programın ilk ayağında MÜSİAD Trabzon Şubesi’ne ziyaret Gerçekleştirdi. Ziyarette Trabzon Şube Başkanı Mesut İskenderoğlu ile istişarelerde bulunan heyet, Trabzon üyeleri ile sektörün problemleri ve çözüm önerileri üzerine konuştu.

Programın akabinde MÜSİAD Trabzon Şube üyelerinden Celal Çağatay Saka’nın firması olan Saka Tekstil ve Karadeniz yöresinin sembollerinden olan Keşan Kumaşı ile dokuma ürünlerin üretildiği yerel işletme vasfındaki Çarşıbaşı Keşan El Dokuma atölyesine kurumsal ziyaret gerçekleştirildi.

Programın ikinci ayağında MÜSİAD Tekstil Deri ve Hazır Giyim Sektör Kurulu Başkanı Fatih Canpolat ve beraberindeki heyet, MÜSİAD Giresun Temsilcisi Cumhur Melikoğlu ve MÜSİAD Giresun üyeleriyle bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Tekstil sektörünün Giresun’daki durumu hakkında istişarelerde bulunan heyet, sektörel problemler ve çözüm önerileri üzerine konuştu. Programın devamında MÜSİAD üyelerinden GİTEKS Firmasına üye ziyareti gerçekleştirildi.

Programın üçüncü ayağında MÜSİAD Ordu Şubesi’ne ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette MÜSİAD Ordu Şube Başkanı Servet Altaş ve şube üyeleriyle bir araya gelinerek tanışma ve istişare toplantısı gerçekleştirildi. Ticareti geliştirme ve iş birliği üzerine istişarelerde bulunularak sektörel problemler ve çözüm önerileri üzerine konuşuldu. MÜSİAD Ordu Şubesi’ne gerçekleştirilen ziyaretin ardından program son buldu.