OTOMOTİV VE ULAŞIM ARAÇLARI SEKTÖR KURULU SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ İLE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI

MÜSİAD Otomotiv ve Ulaşım Araçları Sektör Kurulu Başkanı İsmail Altın ve beraberindeki heyet, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Arifiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Emre Yılmaz ile iş birliği protokolü imzaladı.

MÜSİAD Otomotiv ve Ulaşım Araçları Sektör Kurulu Başkanı İsmail Altın ve beraberindeki heyet, MÜSİAD Genel Merkez’de Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Arifiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Emre Yılmaz ve Şehit Erol Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Cömert’in de yer aldığı heyeti ağırladı.

Eğitim üzerine istişare edilen toplantının ardından MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı, makamında ziyaret edildi. Genel Başkan Mahmut Asmalı eşliğinde Doç. Dr. Emre Yılmaz ve Ahmet Cömert’e yetim hamilik sertifikası hediye edildi. Programın devamında , Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Arifiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Emre Yılmaz ve MÜSİAD Otomotiv ve Ulaşım Araçları Sektör Kurulu Başkanı İsmail Altın taraflarınca İş Birliği Protokolü imzalandı.