TEKSTİL DERİ VE HAZIR GİYİM SEKTÖR KURULU TARAFINDAN, MÜSİAD DENİZLİ ŞUBE ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MÜSİAD Tekstil Deri ve Hazır Giyim Sektör Kurulu Tarafından, MÜSİAD Denizli Şubesi’ne Ziyaret Düzenlendi. Şube Ziyaretinin Denizli’deki Tekstil Deri ve Hazır Giyim Sektörü Üyesi Bir Firmaya Üye Ziyareti ve Ardından Denizli Teknik Tekstil Merkezi’ne Kurumsal Ziyaret Düzenlendi. Üye Ziyaretlerinin Ardından Pamukkale Travertenleri Gezildi.

MÜSİAD Tekstil Deri ve Hazır Giyim Sektör Kurulu Başkanı Fatih Canpolat ve beraberindeki heyet, MÜSİAD Denizli Şubesi’ne ziyaret düzenleyerek, sektörün Denizli’deki temsilci üyeleriyle istişarelerde bulundu. Sektörel problemler ve çözüm önerileri üzerine istişare edilen toplantının ardından MÜSİAD Denizli Şube Başkanı Engin Boyacı ’ya hediye takdim edildi. Şubedeki toplantının ardından Denizli’deki MÜSİAD Tekstil Deri ve Hazır Giyim sektörü üyelerinden Aran Tekstil Firması’na üye ziyareti gerçekleştirildi.

Bu ziyaretin Ardından T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde Denizli Ticaret Odası tarafından uygulanan Teknik Tekstile Dönüşüm Projesi kapsamında kurulan Denizli Teknik Tekstil Merkezi’ne Kurumsal Ziyaret düzenlendi. Bu ziyarette heyete merkezin görevi ve projenin kapsamı detaylıca anlatıldı. Programın devamında heyet, Denizli’nin turistik bir sembolü olan Pamukkale Travertenlerine gezi düzenledi. Şehrin tarihi ve turistik dokusu açısından önem sahibi olan Pamukkale Travertenlerine düzenlenen gezinin ardından program son buldu.