TEKSTİL SEKTÖRÜNÜN GELECEĞİ İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MÜSİAD Tekstil Deri ve Hazır Giyim Sektör Kurulu Tarafından Organize Edilen Tekstil Sektörünün Geleceği İstişare Toplantısı’na, Tekstil Sektörü Üzerinde Faaliyet Gösteren Diğer STK’ların Başkanları ve Yönetim Kurulları İştirak etti.

 

MÜSİAD Tekstil Deri ve Hazır Giyim Sektör Kurulu tarafından düzenlenen Tekstil Sektörü’ nün Geleceği İstişare Toplantısı Programı iftar ile başladı. İftar yemeği ardından MÜSİAD Tekstil Deri ve Hazır Giyim Sektör Kurulu Başkanı Fatih Canpolat açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Açılış konuşmasının ardından STK Başkanları, tekstil sektörünün güncel durumu, problem ve çözüm önerileri ve sektörün geleceği ile ilgili konuşmalarını yaptı.

 

Tekstil Sektörünün Geleceği Toplantısı’na Çorap Sanayicileri Derneği (ÇSD) Yönetim Kurulu Başkanı Ender Doğan, Konfeksiyon Yan Sanayicileri Derneği (KYSD) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özpehlivan, Merter Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Gürbüz Oruç, Osmanbey Tekstilci İş İnsanları Derneği (OTİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kartal, Kürk Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (KSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı KSİAD, Örme Sanayicileri Derneği (ÖRSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Fikri Kurt, Zeytinburnu Tekstil Sanayici İş Adamları Derneği (ZETSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Çakar, Güngören Sanayici ve İş Adamları Derneği (GÜSİADER) Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Akyüz katılım sağladı. STK Başkanlarının yanı sıra STK’ların yönetim kurullarından temsilciler de programa katılım sağladı.