TEKSTİL DERİ VE HAZIR GİYİM SEKTÖRÜ BÖLGESEL TOPLANTISI GAZİANTEP’TE DÜZENLENDİ

MÜSİAD Gaziantep Şubesi Ev Sahipliğinde MÜSİAD Tekstil Deri ve Hazır Giyim Sektör Kurulu Tarafından 5. Bölgedeki Şube Üyelerinin Katıldığı Bölge Toplantısı Düzenlendi. MÜSİAD Tekstil Deri ve Hazır Giyim Sektör Kurulu Başkanı Fatih Canpolat, Toplantıya Katılan Şube Üyelerini MÜSİAD EXPO 2024 Fuarı Hakkında Bilgilendirdi.

MÜSİAD Gaziantep Şubesi ev sahipliğinde düzenlenen programda ilk olarak Gaziantep Şube Başkanı Fatih Muhaddis Fedaioğlu, şube yönetim kurulu ve şube üyelerinin katıldığı bir toplantı düzenlendi. Toplantıda sektörün bölgesel durumu ele alındı. Bölgedeki tekstil deri ve hazır giyim sektörü üyeleri ile hasbihal edildi, dilek ve temennileri üzerine konuşuldu.

Programın devamında gerçekleştirilen 5. Bölge şube üyelerinin katıldığı tanışma ve istişare toplantısında, Tekstil Deri ve Hazır Giyim Sektör Kurulu Başkanı Fatih Canpolat ve beraberindeki heyet bölgedeki şube üyeleri ile tanışıp sektörel problemler ve çözüm önerileri üzerine istişarelerde bulundu. Ardından Tekstil Deri ve Hazır Giyim Sektör Kurulu Başkanı Fatih Canpolat, toplantıya katılan 5. Bölge şube üyelerini MÜSİAD EXPO 2024 Fuarı hakkında bilgilendiren bir sunum yaptı.