LOJİSTİK SEKTÖRÜ BÖLGESEL TOPLANTISI KOCAELİ ŞUBESİNDE DÜZENLENDİ

MÜSİAD Lojistik Sektör Kurulu Tarafından MÜSİAD Kocaeli Şubesi Ev Sahipliğinde 1. Bölgedeki Şube Üyelerinin Katıldığı Bölge Toplantısı Düzenlendi. Lojistik Sektör Kurulu Başkanı Mehmet Metin Korkmaz Moderatörlüğündeki Panele Konuşmacı Olarak İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği Başkanı Serdar Keskin ve Doğu Marmara Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Yaşar Yaman Ocak Konuşmacı Olarak Katıldı.
 

MÜSİAD Lojistik Sektör Kurulu Tarafından MÜSİAD Kocaeli Şubesi ev sahipliğinde düzenlenen bölgesel toplantıya MÜSİAD 1. Bölge şube üyeleri, Doğu Marmara Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdür Yardımcıları, Doğu Marmara Gümrük ve Dış Ticaret Şube Müdürleri katılım sağladı. “Dış Ticarette Gümrük Uygulamaları” konulu panelde sektörel problemler ve çözüm önerileri üzerine konuşuldu. Panelin ardından MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı İsmail Uslu’ya, İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği Başkanı Serdar Keskin’e ve Doğu Marmara Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Yaşar Yaman Ocak’a yetim hamilik sertifikası takdim edildi.

Panelin öncesinde MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı İsmail Uslu ve beraberindeki heyet ile toplantı yapıldı. Toplantının ardından MÜSİAD Kocaeli Şube üyelerine ziyaret düzenlendi. Tercih Lojistik ve Depolama, TIRTUR Taşımacılık ve Küçükler Taşımacılık firmalarına düzenlenen üye ziyaretlerinde MÜSİAD üyesi firma sahipleri ile hasbihal edildi.