MÜSİAD KİMYA, METAL VE MADEN VE HİZMETLER SEKTÖR KURULLARI, MANİSA ŞUBE EV SAHİPLİĞİNDE BÖLGESEL TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ

MÜSİAD Manisa Şube ev sahipliğinde, Oruçoğlu Oreko Otel'de 2. Bölge sektör üyelerinin katılımıyla tanışma ve istişare toplantısı düzenlendi. Toplantıda, MÜSİAD Manisa Şube Başkanı Abdurrahman Rüzgar ve yönetiminin misafirperverliğiyle karşılama gerçekleştirildi.

Açılış konuşmasını MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeliği ve Sektör Kurulu Başkanı olan Muhittin Can ve Ali Tutuk yaptı. Ali Tutuk, Hizmetler Sektör Kurulu Başkanı olarak sektördeki çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi verirken, sektörel katkı sağlayacaklarını belirterek toplantının hayırlara vesile olmasını temenni etti. Muhittin Can ise Kimya, Metal ve Maden Sektör Kurulu Başkanı olarak sektörün dönem içinde gerçekleştirdiği çalışmaları ve 2025 dönemi için planladığı Savunma Sanayi Sektör Kurulu ile TÜİT programı hakkında bilgi verdi.

Toplantı, üyelerin kendilerini tanıtması ve firmaları hakkında bilgi vermeleri ile devam etti. MÜSİAD Ticaret Ofisi Başkan Vekili Hakan Erdem, MTO hakkında bilgi vererek, üyelerin B2B görüşmelerini sağlamak maksadıyla firmaları iş birliği için eşleştirdi.

Program, üyelerin birbirleriyle iş ve network kurmaları açısından önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Hediye takdimiyle birlikte toplantı, aile fotoğrafı çekimiyle son buldu.

Manisa'daki bu önemli etkinlik, sektör temsilcileri arasında iş birliği ve iletişimi güçlendirmeye yönelik önemli bir adım olarak değerlendirildi. MÜSİAD'ın bölgesel toplantıları, sektörel gelişmelerin paylaşılmasına, yeni iş bağlantılarının kurulmasına ve sektördeki gelişmelerin takip edilmesine olanak sağlıyor. Bölgesel toplantılar, MÜSİAD üyelerine sektördeki yenilikleri ve fırsatları yakından takip etme fırsatı sunarken, sektördeki iş birliklerinin ve dayanışmanın güçlenmesine de katkıda bulunuyor.