MÜSİAD TİCARET OFİSİ MÜSİAD SAKARYA ŞUBESİN 3T NETWORKİNG PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRDİ

MÜSİAD Ticaret Ofisi (MTO) 1. Bölge Sakarya 3T (Tanı-Tanıştır-Ticaret yap) Networking Toplantısı, Yurtiçi Teşkilatlanma 1.Bölge sorumlusu Mümin Yazıcı, MTO Başkanvekili Hakan Erdem, Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, Düzce Şube Başkanı Özgür Sağlam ve bölge üyelerinin katılımıyla Sakarya Şubesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi. 53 kişinin katıldığı programda, üyeler arası tanışma ve ikili görüşmeler yapıldı, iş birliği fırsatları değerlendirildi.

Protokol konuşmaları sırasında Yurtiçi Teşkilatlanma 1.Bölge sorumlusu Mümin Yazıcı “Yurtiçi Teşkilatlanma 1.Bölge sorumluluğunu almamızdan itibaren ilk ziyaret yerimiz Sakarya şubesi olarak nasip oldu. Gün itibariyle Sakarya ve 1.bölgede yer alan şubelerimizin sorunlarına çözüm bulmak için elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” MÜSİAD Ticaret Ofisi Başkanvekili Hakan Erdem “MÜSİAD Ticaret Ofisi’nin (MTO) kurulma sebebi bugün burada olma sebebimiz de olan siz değerli üyelerimizin arasında tanışma ve iş yapma fırsatlarını geliştirmektir. Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz programımızın olumlu sonuçlar ortaya çıkarmasını diliyorum. Burada gerçekleştireceğiniz bir dakikalık tanışmaların ortak iş yapma amacımıza yeteri kadar hizmet etmeyeceği malumunuzdur. Sizlerden ricamız bu toplantının çıktısı olarak yeni tanıştığınız iş insanlarına firma ziyaretleri gerçekleştirmeniz ve bu tanışıklığı mümkün mertebe ticarete dökebilmenizdir.” dedi. Ardından Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu “Birbirimizi daha iyi tanıma adına yaptığımız 3T Networking programımıza katılım sağlayan 1.Bölgeden sorumlu Teşkilat Başkanımız Mümin Yazıcı’ya MÜSİAD Ticaret Ofisi Başkanvekili Hakan Erdeme, MÜSİAD Düzce Başkanı Özgür Sağlama ve programımıza katılan tüm üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Toplantımızın aramızda ki tanışıklığı artırmasını ve ortak iş yapma kültürümüzün gelişmesini diliyorum” dedi.

Toplantı esnasında tüm katılımcılar bir dakikalık sunum metoduyla kendilerini ve firmalarını tanıttu, daha önce iş yaptığı referanslarından bahsetti ve nokta atışı hedeflerini dile getirdi. Toplantı sırasında MÜSİAD Ticaret Ofisi Başkanvekili Hakan Erdem ortak iş yapabilmesi potansiyeli olan üyeleri birbirine yönlendirdi. Toplantı, toplu aile fotoğrafı çekiminin ardından son buldu.