MÜSİAD VİZYONER'19 HAZIRLIKLARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Türkiye’nin en büyük ve küresel ölçekte en yaygın sermaye platformu MÜSİAD tarafından iki yılda bir düzenlenen “VİZYONER Zirvesi” “Dijital Gelecek” temasıyla 27 Kasım 2019 tarihinde 3.kez düzenlenecek.

Haliç Kongre Merkezi’nde üç farklı oturum şeklinde düzenlenecek zirvede, ”Dijital Ekonomi ve Paranın Geleceği”, “Küresel Pazarda Milli Sanayi ve Üretim”, “Dijital Ekonomi ve Ticaretin Geleceği”, “Geleceğin Şehirleri ve Kaynakları” ile “Milli Teknoloji Hamlesi ve Dijital Türkiye” konuları ele alınacak.

Gelecek, teknolojileri en iyi kullanan, anlayan ve geliştirenler ile kurulacak. Daha güçlü ekonomiler için daha güçlü teknolojilerin önemli olduğu çağ başlıyor. DİJİTAL GELECEK burada başlıyor…

Tüm iş sektörlerinden, akademisyen ve kurumlardan 4.000 üzeri katılımın sağlanacağı programda sizler de yerinizi almayı unutmayın!

MÜSİAD Vizyoner Zirvesi Nedir?

MÜSİAD VİZYONER Zirvesi, Türkiye’deki iş insanlarını bilgilendirme, geleceğe hazırlama ve güven odaklı iş bağlantıları geliştirmelerine yardımcı olma amacıyla toplum yararına gerçekleştirilen bir etkinliktir.

İlki 2015 yılında “Gelecekle İş Yapmak” başlığı altında, ikincisi 2017 yılında “Dönüşen Dünyada Yeni Türkiye” temasıyla gerçekleştirilen zirve, Türkiye ve dünyadan önde gelen iş insanı, akademisyen ve üst düzey devlet yöneticilerinin katılımlarıyla hayata geçiriliyor.

Türkiye’nin kalkınması, gelecekte söz sahibi bir ülke olması ve toplumsal düzeyde bir bilinç ve farkındalık oluşturulması amacıyla düzenlenen programda, ülkemizin sorunlarına çözüm önerileri getiriliyor.

Vizyoner Zirveleri’nde yapılan konuşma ve iş birlikleri gerek MÜSİAD üyesi olan gerekse de üye olmayan ve dünyanın dört bir yanından gelen katılımcıları ile kurumun ve ülkemizin 2 senelik ekonomik stratejisine doğrudan etki ediyor.

Zirve İle İlgili Detaylı Bilgi İçin: https://www.musiadvizyoner.org/