İŞ DÜNYASININ NABZI MÜSİAD TV'DE ATACAK

Türkiye’nin en büyük Sivil Toplum Kuruluşu MÜSİAD, MÜSİAD TV ile tecrübelerini iş dünyasının istifadesine sunuyor

29 yıllık bilgi, birikim ve tecrübesi ile Türkiye’nin en önemli sermaye platformları arasında yer alan MÜSİAD, yerel ve küresel ölçekteki güçlü teşkilat ağı sayesinde sahadan elde ettiği verileri, MÜSİAD TV ile iş dünyasının istifadesine sunuyor.

Türkiye’nin kalkınması ve global düzeyde etkin bir rol oynaması amacıyla çalışmalarını sürdüren ve bu hedef doğrultusunda birçok projeye imza atan MÜSİAD, yapılan çalışmalardan ve ülkemizin ve iş dünyasının karşılaştığı sorunlara yönelik getirilen çözüm önerilerinden herkesin haberdar olması amacıyla MÜSİAD TV projesini hayata geçirdi.

MÜSİAD TV ile iş dünyasının ihtiyaç duyduğu pratik bilgiler, güncel haberlere ilişkin getirilen yorumlar, genç girişimcilerin ufkunu açacak fikirler, Türkiye’nin önde gelen iş insanlarının aktaracağı tecrübeler, izleyiciler ile buluşacak.

MÜSİAD TV ile izleyiciler, MÜSİAD’ın organize ettiği forum, konferans, panel ve ekonomi zirveleri gibi büyük çaplı organizasyonları canlı yayın ile yakından takip edebilecekler.

MÜSİAD TV’de Türkiye ekonomisini yakından ilgilendiren tüm iş kollarında sektörün önde gelen temsilcileri ile hazırlanan özel röportajlar, MÜSİAD üyelerinin kendilerini yakından tanıtabileceği “Üye Tanıtım Filmleri”, iş dünyasını yakından ilgilendiren gelişmelerin ele alınacağı Ekonomi Programları, Fuar Tanıtımları, Bilgilendirme Programları, Eğitim Programları ve Başarı Hikâyeleri de izleyiciler ile buluşacak.

Güncel ekonomik veriler ve MÜSİAD'ın faaliyetlerine ilişkin videoların yer alacağı web sitesini http://musiad.tv web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

MÜSİAD TV’yi http://youtube.com/musiadtv linki üzerinden abone olarak da takip edebilirsiniz.