MÜSİAD EXPO 2020 STANT KİRALAMALARI BAŞLADI

MÜSİAD tarafından iki yılda bir düzenlenen ve bu yıl ilk kez TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek fuarımızda stant kiralamaları başladı. Fuarımızda yer almak isteyen üyelerimiz, 28 Şubat 2020’ye kadar avantajlı erken dönem fiyatlarından faydalanabilecek

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ticareti geliştirmeye yönelik faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Ülkemizin ve iş dünyamızın dünya pazarlarındaki etkinliğinin artırılması amacıyla düzenlenen MÜSİAD EXPO Fuarı, 18-21 Kasım 2020 tarihinde ilk kez TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Her yıl giderek artan katılımcı sayısı ve sektör çeşitliliğiyle düzenlenen fuarımız, her zaman olduğu gibi bu yıl da iş ve siyaset dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirecek.

MÜSİAD EXPO Bu Yıl İlk Kez TÜYAP’ta

Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank’ın açılış konuşmasını yaptığı 17.MÜSİAD EXPO Fuarımızı, IBF, UGİK, B2B, HIGH TECH PORT programlarıyla eş zamanlı olarak 21-24 Kasım 2018 tarihinde İstanbul’da düzenledik. Türkiye ve dünyadan binlerce iş insanına ev sahipliği yapan fuarımızın kapanışı ise Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri ile gerçekleştirildi.

MÜSİAD EXPO 2020 Fuarımız ise 18-21 Kasım 2020 tarihinde ilk kez TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Yenilikleri kucaklayan ve global trendleri takip eden MÜSİAD EXPO Fuarı, dünya çapında destek ve talep görüyor. Birçok farklı sektörden katılımcıyı ağırlayan fuarda düzenlenen organizasyonlar, paneller ve ikili iş görüşmeleri ile Türkiye’nin ticari bağları gelişiyor, MÜSİAD’ın ve ülkemizin dünya pazarlarındaki etkinliği artıyor.

Fuar Stant Kiralamaları İle İlgili Detaylı Bilgi İçin: http://www.musiadexpo.com/