UYGULAMALI E-İHRACAT EĞİTİMİ GENEL MERKEZDE DÜZENLENDİ

MÜSİAD Akademi Komitesi’nce Genel Merkez’de Uygulamalı E-İhracat Eğitimi düzenlendi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) günümüzün kazanç yöntemleri, dijitalleşme süreci ve iletişim ve ulaşımda yaşanan gelişmeleri konu alan eğitim programlarına devam ediyor.

Daha önceki süreçte, “Sosyal Medya Eğitimi”, “Google Adwords Eğitimi” ve “Markalaşmanın Finansal Getirileri” gibi konulara ilişkin eğitim programları düzenleyen MÜSİAD, Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu yetişmiş insan gücü ve nitelikli eleman sorunlarının giderilmesine yönelik yoğun bir eğitim faaliyeti gösteriyor.

Bu bağlamda, MÜSİAD Akademi Komitesi’nce 15 Şubat Cumartesi günü, Genel Merkez binasında “Uygulamalı E-İhracat Eğitim” programı düzenlendi. 1 ay devam edecek programın ilk gününde, Orxan Isayev ile Gaye Or, “E İhracata Uygun E- Ticaret Alt Yapısı” ve “E-İhracata Uygun Ödeme Yöntemleri” konu başlıklarında katılımcılara deneyimlerini aktardı.

4 hafta boyunca, Cumartesi günleri düzenlenecek etkinlerde katılımcılara; E-İhracat’ta Temel Bilgiler ve Pazar Analizi, E-İhracat İstihbaratı, E İhracat’ta Dijital Pazarlama Araçları, E İhracat’ta Lojistik, Gümrükleme ve İade Süreçleri, Global Pazar Yerlerinde Satış, Yeni Başlayanlar İçin Amazon Eğitimi ve E-İhracat Devlet Teşvikleri konu başlıklarında eğitim verilecek.

Eğitim programının ilerleyen haftalarında, WORLDEF Kıdemli Danışmanı Çağdaş Yeşilbağ, PTS Satış Direktörü Okan Arcan, WORLDEF Danışmanlık Direktörü Hakan Enes Ermiş, Keynes Kurucu Başkanı Ahmet Emre Bükücü, Pixa Software Kurucu Ortak Bilal Büyükdere ve E-Com Group Amazan Danışmanı Batuhan Çirmi tarafından katılımcılara yoğun bir eğitim verilecek.