MÜSİAD SAYGI KİTAPLIĞI SERİSİNİN İLK 5 KİTABI YAYINLANDI

30’uncu yılını kutlayan ve Türkiye’nin yakın tarihinin önemli tanığı MÜSİAD, ülkemizin yetiştirdiği kıymetli iş insanı, akademisyen ve düşünürlerin ülkemizin entelektüel ve ekonomik seyrine yön verdikleri yaşam öykülerini ölümsüzleştirmek amacıyla MÜSİAD Saygı Kitaplığı projesini hayata geçirdi. 

Basım Medya ve Kültür Ekonomileri Komitesi tarafından hazırlanan çalışmanın ilk serisinde yer alan kitaplar; Sabahattin Zaim, Nevzat Yalçıntaş, Sabri Ülker, Abdullah Tivnikli ve Adnan Büyükdeniz’in kıymetli hayatlarından kesitlerinin anlatıldığı eserler oldu. Eserleri İbrahim Yarış, Şefik Memiş, Şamil Kucur, Yusuf Temizcan ve Fatih Türkyılmaz kaleme aldı.

Türkiye’nin medarıiftiharları olan ve her biri kendi alanında uzman, değerli isimlerin gelecek nesiller tarafından tanınması, elde ettikleri başarıların ve ülkemize kattıkları değerlerin daha fazla insan tarafından bilinmesi amacıyla hazırlanan kitaplar, okuyucuları ile buluşmaya başladı. 

Kitapları temin etmek ve toplu alım gerçekleştirmek isteyenler, aşağıda yer alan irtibat numarası ve mail adresi aracılığıyla kolaylıkla iletişime geçebilirler.

Telefon: 0212 395 00 00
Mail: idariisler@musiad.org.tr