MÜSİAD ÜYE İLİŞKİLERİ VE ÜYE KABUL KOMİTESİ MÜSİAD FUARINDA YERİNİ ALDI

MÜSİAD Üye İlişkileri ve Üye Kabul Komitesi 18-21 Kasım tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen MÜSİAD EXPO Fuarına Komite olarak katılım gösterdi. 

Fuar açılış gününden itibaren Komite Başkanı Faruk İbrahim Özbek öncülüğünde Üye İlişkileri standında gelen üyelerle ve üye adaylarıyla görüşmeler yapan Üye İlişkileri Komitesi aynı zamanda fuar alanında stant açan MÜSİAD üyelerini de ziyaret ederek firma sahipleriyle hasbihal etti. 

Fuar da Üye İlişkileri Komitesi ve Üye Kabul Komitesi olarak açılan stantta da 4 gün boyunca her gün Komite üyeleri yer aldı. 4 gün boyunca sadece stantta 200’ü aşkın üyeyle görüşüp fuar hakkında ve MÜSİAD hakkında bilgiler veren Üye İlişkileri ve Üye Kabul Komitesi 50’yi aşkın üye adayıyla da stantta görüşmeler gerçekleştirmiş ve MÜSİAD’ın faaliyetleri ve üyelik şartları ile alakalı bilgiler vermiştir.  

4 gün süren fuarda 100’ü aşkın firma ve standı gezerek tek tek üyelerin fuar hakkındaki görüşlerini dinleyen Üye İlişkileri ve Üye Kabul Komitesi Başkanı Faruk İbrahim Özbek ve Komite üyeleri stant açan firmalardan aldıkları geri dönüşleri aynı anda fuar yetkililerine iletti.